شهربازاریابی - راهنمای درج آگهی

 

bitcoin 2

راهنمای درج آگهی

دوست عزیز سلام؛
خیلی خوشحالیم از اینکه جهت معرفی شغل خود، وب سایت مجموعه شهربازاریابی را انتخاب نموده اید.

هدف از راه اندازی این سایت برقراری رابطه ای سالم و بدون واسطه گری بین صاحبان مشاغل و مشتریان می باشد که در هزینه و وقت شما صرفه جویی قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

فقط کافی است در کمتر از دو دقیقه با طی مراحلی که در ذیل تشریح کرده ایم به جمع خانواده بزرگ ایرانی، وب سایت مجموعه شهربازاریابی وارد شوید.

لطفا دقت فرمایید طبق دستورات زیر هر مرحله را دقیق و صحیح انجام داده تا بدون برخورد با مشکلی آگهی شما با موفقیت در سایت بزرگ شهربازاریابی برای همگان به نمایش گذاشته شود.
بابت انتخاب صحیح و حرفه ای شما وعضویت در خانواده بزرگ شهربازاریابی مشاغل به شما تبریک میگوییم .

مرحله اول در این مرحله باید در قسمت ( ثبت نام ) وارد شده و اطلاعات ستاره دار را تکمیل فرمایید.

« نام کاربری را به صورت انگلیسی وارد نمایید »

مرحله دوم سپس با ورود به قسمت ( ورود اعضا ) در منوی بالا صفحه و یا سمت راست صفحه اصلی ، نام کاربری و کلمه عبور انتخابی خود و نیز کد امنیتی را وارد کرده تا به منوی کاربری دسترسی پیدا کنید .

مرحله سوم این قسمت مهمترین بخش کار است چون هرگونه اطلاعاتی که در این قسمت وارد کنید برای بازدید کنندگان که بعدا مشتری شما خواهند شد به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

در هنگام وارد کردن اطلاعات درخواستی کمال دقت و صحت را داشته تا خدای ناکرده در حق شما اجحافی نشود

در قسمت منوی کاربری موارد زیر قابل مشاهده هستند:

الف) آگهی های کاربر تمامی آگهی های شما که با این نام کاربری در سایت ما ثبت شوند در این قسمت برای شما قابل بازدید و ویرایش می باشند.

ب) افزودن آگهی در این قسمت کلیه اطلاعاتی که مایلید بازدید کنندگان در خصوص اطلاعات شغلی شما مطالعه کنند را باید دقیق و خوانا طبق مراحل زیر انجام دهید.

به لحاظ حساسیت بالای سیستمی لطفا در وارد کردن اطلاعات در فیلد های مربوطه کمال دقت را اعمال فرمایید

1 – ب) عنوان آگهی در این قسمت عنوان آگهی خود را به طور کامل و دقیق حداکثر تا چهل کاراکتر وارد نمایید.
2- ب) دسته بندی مجموعه مربوط به شغل خود را انتخاب نمایید.

بلافاصله بعد از انتخاب مجموعه ، فیلد دیگری بازمیشود تا زیر مجموعه شغل خود را به طور دقیق انتخاب نمایید

3- ب) موقعیت در این قسمت موقعیت مکانی و جغرافیایی خود را مشخص نمایید.
4- ب) آدرس در این مرحله باید آدرس دقیق محل کار خود را وارد تا در صفحه نمایش آگهی خود روی نقشه گوگل جهت سهولت در ارتباط مشتریان با شما به نمایش گذاشته شود.
5- ب) مد ت زمان آگهی شما در این مرحله با توجه به نوع قرارداد و سفارشی که به نیروهای ما داده اید ، مدت زمان نمایش آگهی در صفحه اصلی را انتخاب نمایید.

نکته:

بعد از اتمام مدت زمان نمایش آگهی، آگهی شما نمایش داده نخواهد شد. به منظور حذف نشدن آگهی شما، توصیه می گردد بصورت دوره ای، آگهی های خود را تمدید 7 روزه نمائید.

***********************************

در صورت تمایل به تمدید خودکار و بلند مدت آگهی های خود میتوانید از طرح های درج آگهی بلند مدت در صفحات داخلی استفاده نمائید. به همین منظور با ما تماس بگیرید.

نکته مهم دیگری که در این مرحله باید گفت این است که طبق تعرفه مصوب مجموعه ، اعدادی برای شما در هر بازه زمانیکه انتخاب میفرمایید نمایش داده میشود.
این اعداد در سیستم مالی سایت تعریف شده و آنچه که نیروهای مجموعه حضورتان اعلام میکند ، تعرفه ها با اعمال تخفیفات خواهد بود که ملاک عمل قرار گرفته و محاسبه میشوند .

6- ب) توضیحات کوتاه آگهی پیشنهاد میکنیم در این مرحله مطلبی را عنوان بفرمایید که بیشترین جستجو در موتورهای جستجو گر را برای معرفی شغل شما در برخواهد گرفت – حداکثر تا صد کاراکتر مجاز به درج مطلب خواهید بود.

7- ب) توضیحات اینجاست که هر آنچه که میخواهید درباره شغلتان همگان بدانند و بخوانند بدون هیچ محدودیت فضایی ( کاراکتر) میتوانید قرار دهید - قابلیت جالب که این قسمت دارد ، ویرایش کردن متون توسط کلید های پایین کادر می باشد که زیبایی و جلوه خاصی به آگهی شما خواهد داد.

8 – ب) شماره تماس کلیه شماره های تماس خود اعم از ثابت ، فکس و همراه را در این کادر وارد نمایید.

9- ب) وب سایت در این قسمت دوستانی که خود صاحب سایت می باشند میتوانند آدرس سایت خود را وارد کنند تا زمانی که بازدید کنند گان آگهی شما را می بینند امکان داشته باشند به طور مستقیم به سایت شما وارد شوند.

این تبادل لینک خود به بالابردن آمار بازدید ، بهینه سازی و سئو سایت شما کمک بسزایی خواهد داشت

10- ب) قیمت به هر حال شما صاحب شغلی هستید و نرخ مصوب و تعرفه ای دارید. برای کمک کردن به انتخاب مشتریان، پیشنهاد میشود قیمت مناسبی جهت رقابت بیشتر با رقبای کاری خود ، ثبت نمایید.

11- ب) عکس آگهی اولین چیزی که چشم بازدید کنند گان سایت را به خود جلب میکند عکس آگهی شماست.

لطفا دقت فرمائید عکسی زیبا ، با طراحی دلنشین و با مفهوم را برای آگهی خود حداکثر تا 100 کیلو بایت را توسط کلید browse انتخاب و بارگزاری نمایید

12- ب) در این مرحله با تیک زدن قسمت ( من میپذیرم ) که درواقع شما قوانین درج آگهی در سایت را پذیرفته اید، به مرحله بعدی وارد می شوید .

13- ب) نوع نمایش آگهی در این قسمت بنا به سفارش خود به نیرو های ما و یا تمایل شخصی خود به انتخاب نوع آگهی خود بپردازید.

13- ب-1) آگهی ویژه این آگهی در صفحه اصلی تا پایان زمان انقضای آن نمایش داده میشود.

13- ب- 2) آگهی برجسته اگر مایلید آگهی شما در بین آگهی های دیگر به صورت برجسته خود نمایی کند این گزینه پیشنهاد خوبی برای شما خواهد بود.

13 – ب – 3) آگهی کادردار این آگهی با قرار گرفتن یک کادر آبی رنگ در اطراف خود محیطی مجزا در صفحه اصلی خواهد داشت و در قالب یک کادر به نمایش گذاشته میشود.

13- ب- 4) آگهی متمایز این مدل آگهی در میان کلیه آگهی ها با رنگ دیگری جلوه گر خواهد بود.

13- ب- 5) آگهی خطی زمانی که این نوع آگهی را انتخاب کردید عنوان آگهی شما در قسمت تبلیغات روان در بالای تمامی صفحات به صورت روان حرکت میکند که در صورت کلیک روی عنوان آگهی شما ، یک صفحه مجزا فقط آگهی شمار ا به نمایش میگذارد.

در پایان با ذخیره کردن اطلاعات آگهی خود ، محتوای آگهی خود را به پنل مدیریت انتقال میدهید تا مدیریت محترم با بررسی محتوا و تصدیق آن ، آگهی شما را در صفحه اصلی به نمایش بگذارد.

ج) مشخصات شما در این قسمت شما میتوانید اطلاعات پروفایل خود را به همراه تنظیمات داخلی و مشخصات کاربر ، ویرایش نمایید.

د) تبلیغات مورد علاقه زمانی که شما یا هر مشتری دیگری یک آگهی را بازدید میکنید میتوانید با ستاره دار کردن آن آگهی ( ستاره ای بالای آگهی وجود دارد که با انتخاب آن ستاره به صورت زرد رنگ ظاهر میشود ) میتوانید آگهی را در لیست تبلیغات مورد علاقه در این قسمت بایگانی و ملاحظه کنید.

در صورتیکه به مدت 7 روز کاری آگهی دریافتی از مشتریان، در سایت قرار نگرفته باشد، آگهی دهنده حق انصراف دارد و وجه دریافتی از ایشان برگشت داده می شود.

قیمت تعرفه این مجموعه تا پایان سال 1399 ثابت می باشد

همچنین تعرفه های مندرج در سایت تا پایان مدت زمان هر آگهی، معتبر میباشند

از این که وقت ارزشمند تان را جهت مطالعه این قسمت به ما دادید ، کمال تشکر را داریم و امیدواریم پاسخگوی این حسن اعتماد و لطف شما هموطن عزیز باشیم .

" افزایش فروش و جذب سهم بیشتری از بازار و مشتریان هدفی است که ما برای شما فراهم کرده ایم ."

ورود کاربران