شهربازاریابی - درباره ما

 

bitcoin 2

درباره ما

مجموعه شهربازاریابی در ذیل عنایات حضرت دوست و اشارات حکیمانه رهبر فرزانه در سال 1385 فعالیت خود را به روش سنتی آغاز نمود و با درک صحیح از فضای کسب و کار جهت بهبود سلامت معاملات و ایجاد فضای رقابتی سالم ، اقدام به تاسیس و راه اندازی سایت شهربازاریابی در سال 1390 نمود.


شهربازاریابی رویکردی جدید به مقوله بازاریابی دارد. از این نظر بازاریابی به روش سنتی تبدیل به روش های الکترونیکی و اینترنتی گردیده و شهربازاریابی مفتخر است اولین سایت بازاریابی باشد که توانسته به این مهم دست یابد.


شهربازاریابی با مشخص کردن چشم اندازی دقیق به افق های روشن موفقیت خود تاکنون دست یافته است ، به همین منظور پس از گذران چندین سال فعالیت موفق با راه اندازی وب سایت شهربازاریابی ، درصدد است بتواند شکاف ایجاد شده در میان تولید کنندگان و صاحبان مشاغل مختلف با مشتریان خود را با حذف دلالان و واسطه گران و بکارگیری نیروهای مجرب علمی و متخصص که درمجموعه تخصصی شهربازاریابی فعالیت میکنند ، برطرف نموده و محل امنی برای معاملات و داد و ستدهای اینترنتی فراهم آورد.

ازاین رو است که مجموعه شهربازاریابی نه تنها به تبلیغات اینترنتی اکتفا نمیکند بلکه رسالت خود میداند برای اعضا خود تا حد ممکن بتواند به امر بازاریابی بپردازد.


مدیریت مجموعه شهربازاریابی افتخاری بزرگ برای خود و اعضای خانواده شهربازاریابی میداند که بتواند با علم به اهداف متعالی مجموعه شهربازاریابی خدمتی هر چند کوچک به هموطنان ارجمند در جهت بهبود شرایط اقتصاد کشور ارائه نماید.


در پایان اعلام می داریم همه مدیران و متخصصین مجموعه شهربازاریابی دستان شما را به گرمی فشرده و پذیرای انتقادات سازنده و پیشنهادات راهبردی شما عزیزان می باشد.

مدیریت مجموعه تخصصی شهربازاریابی

 

 

 

ورود کاربران